Jaunumi LIFE
Programmas Life logo

Saskaņā ar Eiropas Savienības vides un klimata pasākumu programmas LIFE projektu nacionālā finansējuma konkursa nolikumu (apstiprināts 16.08.2023.) tiek izsludināts nacionālā finansējuma konkurss projektiem, kas 2023. gadā piedalīsies ES vides un klimata pasākumu programmas LIFE projektu konkursā.

2021. – 2024. gadā kopējais pieejamais finansējums Latvijas institūciju līdzfinansējuma nodrošināšana ir EUR 37 952 047.

Nacionālo finansējumu varēs saņemt juridiska persona, kas būs piedalījusies 2023.gada Eiropas Komisijas LIFE projektu konkursa uzsaukumā un iekļuvusi potenciāli finansējamo projektu sarakstā.

Visiem interesentiem, kas vēlas pieteikties nacionālajam finansējumam Fonda administrācijā ir jāiesniedz aizpildīta iesnieguma veidlapa un pieteikums par dalību nacionālā finansējuma konkursā:

  1. Pieteikumi LIFE programmas pasākumu konkursā “Vide” jāiesniedz līdz 2023.gada 25.augustam;
  2. Pieteikumi LIFE programmas pasākumu konkursā “Klimata rīcība” jāiesniedz līdz 2023.gada 31.augustam.

Dokumenti:

Nacionālā finansējuma nolikums, iesnieguma veidlapa un pieteikums par dalību nacionālā finansējuma konkursā.

Projektu konkursa rezultātā tiek pieņemts lēmums par atbalstu nacionālā finansējuma piešķiršanai projektiem, kas iekļauti LIFE projektu konkursa potenciāli finansējamo projektu sarakstā.

Informācija par nacionālo finansējumu pieejama www.lifeprogramma.lv sadaļā – “Projektu pieteicējiem”; Valsts reģionālās attīstības aģentūras mājaslapā (pieejams: https://www.vraa.gov.lv/lv/projekts/life-programmas-nacionalais-finansejums ) vai rakstot uz: life@vraa.gov.lv .