Drukāt

image, 298x54px, 44.67 KB

Latvijas - Šveices sadarbības programma

Projekta īstenošanas gaita un rezultātiPārskats par Latvijas - Šveices sadarbības programmas individuālā projekta „Pašvaldību aktivitāšu īstenošana, lai nodrošinātu skolēnu pārvadāšanu un ar to saistītos atbalsta pasākumus” ietvaros iegādāto skolēnu autobusu ekspluatāciju 2015.gadā (precizēts)

Pielikums


Pārskats par Latvijas - Šveices sadarbības programmas individuālā projekta „Pašvaldību aktivitāšu īstenošana, lai nodrošinātu skolēnu pārvadāšanu un ar to saistītos atbalsta pasākumus” ietvaros iegādāto skolēnu autobusu ekspluatāciju 2014.gadā

Pārskata pielikumi (1-4)
 

Pārskats par Latvijas - Šveices sadarbības programmas individuālā projekta „Pašvaldību aktivitāšu īstenošana, lai nodrošinātu skolēnu pārvadāšanu un ar to saistītos atbalsta pasākumus” ietvaros iegādāto skolēnu autobusu ekspluatāciju 2013.gadā.

Pielikumi


Pārskats par Latvijas - Šveices sadarbības programmas individuālā projekta „Pašvaldību aktivitāšu īstenošana, lai nodrošinātu skolēnu pārvadāšanu un ar to saistītos atbalsta pasākumus” ietvaros iegādāto skolēnu autobusu ekspluatāciju 2012.gadā.

Pielikumi 


Pārskats par Latvijas - Šveices sadarbības programmas individuālā projekta „Pašvaldību aktivitāšu īstenošana, lai nodrošinātu skolēnu pārvadāšanu un ar to saistītos atbalsta pasākumus” ietvaros iegādāto skolēnu autobusu ekspluatāciju 2011.gadā.

Pielikumi


2004.gada 20.aprīļa Ministru kabineta noteikumi Nr.327 " Kārtība, kādā veicami pasažieru un kravas pašpārvadājumi (ar grozījumiem 20.12.2011.)

Valsts reģionālās attīstības aģentūra informē, ka 2011.gada 28.jūnijā Latvijas Pašvaldību savienības Tehnisko problēmu komitejas sēdē izskatīja jautājumu arī  par skolēnu pārvadājumu maršrutu plānošanu, par nosacījumiem, kādā skolēnu autobusus var izmantot pašpārvadājumiem. Sēdē vienojās par galvenajiem principiem saistībā ar autobusu izmantošanu, pamatojoties uz tiem Satiksmes ministrija gatavo grozījumus normatīvajos  aktos.

Papildu informāciju skatiet LPS mājas lapā ievietotajā VSIA „Autotransporta direkcija” valdes priekšsēdētāja N. Narvaiša prezentācijā šeit.


Seminārs par Latvijas - Šveices sadarbības programmas aktualitātēm

2011.gada 1. jūnijā viesnīca Maritim Park Hotel Riga notika seminārs Latvijas - Šveices sadarbības programmas projekta „Pašvaldību aktivitāšu īstenošana, lai nodrošinātu skolēnu pārvadāšanu un ar to saistītos atbalsta pasākumus” aktualitātes, uz kuru bija ieradušies novadu pašvaldību pārstāvji. Semināru atklāja VRAA direktors Māris Krastiņš,  Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Raimonds Vējonis un Šveices Konfederācijas vēstniece Latvijā Gabriela Nuci Sulpicio (Gabriela Nützi Sulpizio). 

Semināra prezentācijas PDF formātā

Projekta īstenošana un rezultāti (M.Krastiņš, VRAA direktors)

Aptaujas rezultāti par autobusu ekspluatāciju (S.Cakule, VRAA direktora vietniece programmu ieviešanas jautājumos)

Kurzemes plānošanas reģiona pieredze skolēnu pārvadājumu plānošanā (K.Godiņš, Kurzemes plānošanas reģiona administrācijas vadītājs)

Rēzeknes novada pieredze skolēnu pārvadājumu nodrošināšanā (J. Troška, Rēzeknes novada domes izpilddirektors)

Pārvadājumu organizēšana un to normatīvā bāze (N.Narvaišs, Autotransporta direkcijas valdes priekšsēdētājs)

Turpmākā sadarbība servisa pakalpojumu sniegšanā (R. Erbss, SIA "Domenikss" pārstāvis)

Turpmākā sadarbība servisa pakalpojumu sniegšanā (A. Apsītis, SIA "Latursus" pārstāvis)

Semināra kopsavilkums (M. Krastiņš, VRAA direktors)


Normatīvo aktu prasības, pārvadājot skolēnus ar novadu pašvaldību īpašumā esošajiem autobusiem (Informāciju sagatavoja Valsts SIA "Autotransporta direkcija" 22.03.2011.)


Līguma projektu standartformas iepirkumā par skolēnu autobusu piegādi pašvaldībām, kuras novadu pašvaldības izmanto, slēdzot līgumu ar autobusu piegādātājiem:

  • Novada pašvaldību prioritārais saraksts pēc vērtēšanas rezultātiem ŠEIT

Tā Latvijā top skolēnu autobusi (Latvijas – Šveices sadarbības projekts)


26.jūlijā notika svinīga parakstīto līgumu apmaiņa par skolēnu autobusu piegādi pašvaldībām 

Parakstīto līgumu apmaiņa notika pulksten 13.00 SIA Domenikss Auto tirdzniecības centrā Krasta ielā 34, starp Valsts reģionālās attīstības aģentūru un SIA Domenikss par Latvijas – Šveices sadarbības programmas līdzfinansētā projekta „Pašvaldību aktivitāšu īstenošana, lai nodrošinātu skolēnu pārvadāšanu un ar to saistītos atbalsta pasākumus” pirmajā un trešajā iepirkuma daļā paredzēto autobusa piegādi.

Papildu informācija par līgumu apmaiņu pieejama ŠEIT.

Fotogrāfijas no pasākuma pieejamas ŠEIT.


6.jūlijā tika parakstīts līgums ar skolēnu autobusu piegādātājiem

Līguma parakstīšana notika pulksten 16.00 Valsts reģionālās attīstības aģentūrā (VRAA), Elizabetes ielā 19, par Latvijas – Šveices sadarbības programmas līdzfinansētā individuālā projekta „Pašvaldību aktivitāšu īstenošana, lai nodrošinātu skolēnu pārvadāšanu un ar to saistītos atbalsta pasākumus” otrajā iepirkuma daļā paredzēto 31 autobusa piegādi.

Papildu informācija par līgumu apmaiņu pieejama ŠEIT.


Prezentācijas no semināra par projekta īstenošanas gaitu, sadarbības līguma projektu un turpmāko projekta īstenošanu (09.06.2010.,  Rīgā): 

Programmu ieviešanas nodaļa)

programmu ieviešanas jautājumos)


Noskaidroti konkursa "Manas skolas autobuss" uzvarētāji

  • 1.-4.klašu grupā: Žīguru pamatskolas 3.klases kolektīvs;
  • 5.-9.klašu grupā: Zasas vidusskolas 9. klases skolniece Sintija Osmane;
  • 10.-12.klašu grupā: Kaunatas vidusskolas 10.klases skolniece Evita Gaveika.

Konkursa laikā VRAA saņēma lielu skolēnu atsaucību - kopumā tika iesūtīti vairāk nekā 700 darbi. 

Fotogrāfijas no konkursa vērtēšanas pasākuma skatīt šeit.


Konkurss "Manas skolas autobuss"

Līdz 1.martam norisinās radošo darbu konkurss skolēniem "Manas skolas autobuss"!

Kādam jāizskatās skolēnu sapņu autobusam? Uz kuru vietu bērni vēlētos aizbraukt ekskursijā? Kā jāuzvedas autobusa vadītajam un pasažieriem, lai brauciens būtu visiem patīkams un arī drošs?

Šos jautājumus radošo darbu konkursa ietvaros vēlamies uzdot visiem tiem skolēniem, kuru skolām projekta ietvaros 2010./2011.mācību gada sākumā būs pieejami autobusi skolēnu pārvadāšanai. Uzdevumi:

•    1.-4.klašu skolēniem – zīmējumu konkurss „Mana klase dodas ekskursijā”
•    5.-9.klašu skolēniem – kārtības noteikumu izstrāde „Laba uzvedība autobusā”   
•    10.-12.klašu skolēniem – zīmējumu konkurss „Logo manas skolas autobusam” 

Aicinām iepazīties ar konkursa nolikumu  šeit.

Fotogrāfijas no konkursa atklāšanas pasākuma (14.01.2010., Rīgā, radošajā telpā "Tasty") šeit


Prezentācijas no projekta atklāšanas semināra (01.10.2009.,  Rīgā):


Sižets "Skolēnu autobusi" (raidījums "Viss notiek", LTV 1 ēterā 2009.g. 9.novembrī).

 

Notikumu kalendārs