Drukāt

Pagarināta pretendentu pieteikšanās “Iepirkumu Gada balvai”

2017-10-31

Žurnāls “Iepirkumi” un “Iepirkumu Gada balvas 2017” organizatori informē ka, pieteikšanās konkursam tiek pagarināta līdz 10. novembrim.

Gada balvas laikā tiks pasniegtas godalgas 9 nominācijās – “Ieguldījums publisko iepirkumu attīstībā”, “Gada publisko iepirkumu speciālists”, “Gada privāto iepirkumu speciālists”, “Gada pasūtītājs preču un pakalpojumu jomā”, “Gada pasūtītājs būvdarbu jomā”, “Gada piegādātājs preču un pakalpojumu jomā”, “Gada piegādātājs būvdarbu jomā”, “Gada iepirkums” un “Gada zaļākais iepirkums”.

Kandidātu atbilstību un balvu saņēmējus noteiks neatkarīga žūrija, kurā darbosies Finanšu ministrijas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Iepirkumu uzraudzības biroja, Valsts reģionālās attīstības aģentūras, Centrālās finanšu un līgumu aģentūras, Latvijas Darba devēju konfederācijas, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Latvijas Pašvaldību savienības pārstāvji.

Jau iepriekš ziņots, ka pasākums norisināsies jau otro gadu kā pateicība un pagodinājums pasūtītājiem, sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem un piegādātājiem. Pasākuma pirmā daļa tiks veltīta konferencei, kurā dalībniekiem būs iespēja uzzināt aktualitātes par iepirkumu jomu un tās saistītiem jautājumiem. Pieteikšanās konferencei sāksies ar šā gada 20.novembri. Vietu skaits konferencē ierobežots.

“Iepirkumu Gada balvu” un konferenci rīko žurnāls “Iepirkumi” sadarbībā ar Iepirkumu uzraudzības biroju.

Papildu informācija:
Tīmekļa vietnē http://bit.ly/IepGadaBalva

Informāciju sagatavoja Šarlote Janoviča projekta “Iepirkuma Gada balva 2017” komunikācijas vadītāja.

image, 450x225px, 34.2 KB

Notikumu kalendārs