Drukāt

Elektroniskā pieteikšanās studijām Latvijas augstskolās – no 26. jūnija portālā www.Latvija.lv

2017-06-26

Valsts reģionālās attīstības aģentūra informē, ka š.g. 26. jūnijā valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.Latvija.lv darbu uzsāka e-pakalpojums „Elektroniskā pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās”.

E-pakalpojums sniedz iespēju reflektantiem ātri un ērti pieteikties studijām kādā no divpadsmit Latvijas augstskolām: Rīgas Tehniskajā universitātē, Latvijas Universitātē, Latvijas Lauksaimniecības universitātē, Banku Augstskolā, Daugavpils Universitātē, Informācijas Sistēmu menedžmenta augstskolā, Liepājas Universitātē, Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā, Ventspils Augstskolā, Vidzemes Augstskolā un Ekonomikas un kultūras augstskolā.

Konkurss vienotajā uzņemšanā norisināsies divās kārtās, un pirmajai no tām pieteikumus varēs iesniegt laikā no 26. jūnija līdz 11. jūlijam.

Piesakoties studijām portālā Latvija.lv, tiek piedāvāta virkne priekšrocības, kas nav, iesniedzot dokumentus un piesakoties studijām klātienē. Pieteikties studijām, elektroniski ir izdevīgi:

  • Neatkarīgi no izvēlēto augstskolu, studiju programmu un prioritāšu skaita reģistrācijas maksa ir vienreizēja – 30 eiro. Savukārt, piesakoties klātienē, reģistrācijas maksa katrā augstskolā ir 30 eiro. Tomēr vēršam uzmanību, ka, pēc elektroniskās pieteikšanās, reflektantiem noteikti personiski jāierodas jebkurā no uzņemšanas punktiem apstiprināt pieteikumus un uzrādīt nepieciešamos dokumentus, jo skolu beigšanas diplomi netiek reģistrēti e-vidē. Apstiprināt visus pieteikumus un uzrādīt nepieciešamos dokumentus nav nepieciešams katrā no izvēlētajām augstskolām, bet gan vienā no tām.
  • Tiešsaistes režīmā var sekot līdzi statistikai un savai vietai konkursā, ir iespēja mainīt prioritāšu secību un pārdomāt savu izvēli;
  • Informāciju par rezultātiem var saņemt sev ērtā veidā: e-pasts, sms un portāla www.latvija.lv lietotāja profilā;

Sīkāka informācija par elektronisko pieteikšanos studijām - pieteikšanās un pakalpojuma apmaksas kārtība, skaidrojums par prioritāšu noteikšanu un konkursa norisi, kā arī augstskolu uzņemšanas punktu adreses, darba laiki un kontakttālruņi – pieejami www.latvija.lv/studijas.

image, 500x708px, 275.52 KB

Notikumu kalendārs