Drukāt

E-pakalpojumam „Nekustamā īpašuma nodokļa apmaksa tiešsaistē” papildus lietošanas iespējas

2016-01-20

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka vienotajā valsts un pašvaldību pakalpojumu portālā www.latvija.lv veikti jauni papildinājumi e-pakalpojumā “Nekustamā īpašuma nodokļa apmaksa tiešsaistē” funkcionalitātē.
E- pakalpojumam „Nekustamā īpašuma nodokļa apmaksa tiešsaistē” izstrādātas trīs jaunas funkcijas:

  • iespēju apmaksāt nekustamā īpašuma nodokli par citai personai piederošu īpašumu;
  • iespēju maksājuma uzdevumu lejupielādēt PDF datnes formātā;
  • nepārtraucot e-pakalpojuma izpildi, iespēju izveidot sev atgādinājumus ar brīvi ievadāmu tekstu, piemēram, par turpmākajiem nodokļa maksājumiem. Lietotājam atgādinājumi tiek nosūtīti izvēlētajā datumā un laikā uz norādīto e-pasta adresi.

Saite uz e-pakalpojumu „Nekustamā īpašuma nodokļa apmaksa tiešsaistē”: https://www.latvija.lv/lv/Epakalpojumi/EP57/Apraksts

E- pakalpojums „Nekustamā īpašuma nodokļa apmaksa tiešsaistē” ir viens no 15 visvairāk uzsāktajiem e-pakalpojumiem portālā www.latvija.lv. 2015. gadā e-pakalpojuma lietotāji to uzsākuši 15 000 reizes, veicot vairāk nekā 5,2 tūkstošus maksājumus par summu 355 000 EUR.

Ērtākai pakalpojuma lietošanai VRAA izstrādājusi infografiku „Nekustamā īpašuma nodokļa apmaksa”, kur soli pa solim parādīts, kā veikt maksājumu.

image, 550x778px, 174.61 KB

 

Informāciju sagatavoja
VRAA Komunikācijas nodaļa
Tālr.: 67079041
E-pasts: prese@vraa.gv.lv

Notikumu kalendārs