Drukāt

Engures vidusskolā uzlabota ugunsdrošības sistēma

2013-10-18

Trešdien, 16.oktobrī, ar svinīgu pasākumu un Šveices vēstnieka Latvijā Markusa Niklausa Paula Dutlija un Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) pārstāvju viesošanos ekspluatācijā nodota jaunierīkotā Engures vidusskolas ugunsdrošības sistēma.

Viesus svinīgi uzņēma Engures vidusskolas direktore Ilze Kalnozola, Engures novada domes priekšsēdētājs Gundars Važa un Engures novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Kalnozols.

Delegācija iepazinās ar prezentāciju par Engures novadu, degustēja pašmāju ražotāju produkciju un uz svinīgo koncertu Engures saieta namā devās ar oranžo autobusu, ko, skola saņēma 2010.gadā pateicoties Šveices atbalstam, VRAA īstenotā projekta „Pašvaldību aktivitāšu īstenošana, lai nodrošinātu skolēnu pārvadāšanu un ar to saistītos atbalsta pasākumus” ietvaros. Noslēgumā svinīgu koncertu sniedza Engures vidusskolas un Engures Mūzikas un mākslas skolas skolēni.

Valsts reģionālās attīstības aģentūras īstenotā Latvijas – Šveices sadarbības programmas projekta „Atbalsts ugunsdrošības pasākumiem pašvaldību vispārējās izglītības iestādēs” ietvaros ugunsdrošības sistēmas tika ierīkotas Engures vidusskolas telpās un internāta ēkā.

Projekta ietvaros ugunsdrošības sistēmas tiek ierīkotas 118 vispārējās izglītības iestādēs visā Latvijā, kurās bērni uzturas visu diennakti un kur līdz šim vēl nav veikti ugunsdrošības sistēmas uzlabojumi.

image, 298x54px, 44.67 KB

Notikumu kalendārs