Drukāt

Darba piedāvājumi

null

aicina darbā:

Informācijas sistēmu attīstības departamenta

SISTĒMU ANALĪTIĶI

(19.4 amatu saimes IV līmeņa 12 mēnešalgu grupas amats) uz noteiktu laiku – uz darbinieka prombūtnes laiku

Valsts reģionālā attīstības aģentūra ir iestāde, kura nodrošina e-pārvaldes attīstību, izmantojot mūsdienīgus un sabiedrības vajadzībām atbilstošus informācijas un komunikācijas tehnoloģiju risinājumus. Mūsu pārvaldībā nozīmīgākie IKT risinājumi:  Latvija.lv; E-adrese; Viss.gov.lv; Data.gov.lv; Geolatvija.lv.

Pievienojies Valsts reģionālās attīstības aģentūras Informācijas sistēmu attīstības departamenta komandai un Tev būs iespēja sniegt savu ieguldījumu valsts nozīmes risinājumu ieviešanas, uzturēšanas un pilnveidošanas procesā.

Galvenie pienākumi:

  • izzināt un analizēt risinājumu lietotāju biznesa /tehniskās prasības un procesus, veikt dokumentēšanu;
  • sniegt IT risinājumu priekšlikumus atbilstoši lietotāja vajadzībām;
  • sagatavot darba uzdevumus programmatūras izstrādātājiem, uzraudzīt to izpildes gaitu;
  • identificēt biznesa procesu un programmatūras optimizācijas iespējas un konsultēt komandu un risinājuma lietotājus par tām;
  • piedalīties jaunu risinājumu izstrādē, analizējot to realizācijas iespējas;
  • sniegt atbalstu valsts pārvaldes iestādēm, pašvaldībām un komersantiem par risinājumiem, to izmantošanu.

Mēs sagaidām:

  • augstākā izglītība telekomunikāciju vai informācijas tehnoloģiju jomā (vai ir pēdējo kursu students), vai augstākā izglītība, kas papildināta ar amatam nepieciešamajām speciālām zināšanām un nepieciešamā pieredze IT jomā darba pienākumu izpildei;
  • latviešu un angļu valodas zināšanas;
  • labas datora lietošanas prasmes (MS Office standartprogrammas);
  • labas analītiskās un komunikācijas prasmes;
  • labas SQL zināšanas;
  • par priekšrocību tiks uzskatīta:
  • pieredze un zināšanas IT un telekomunikāciju jomā;
  • pieredze informācijas sistēmu prasību analīzē, ieviešanā un testēšanā;

Mēs piedāvājam:

  • Iespēju pilnveidot savas profesionālās zināšanas un paaugstināt kvalifikāciju;
  • Mēnešalgu atbilstoši darba pieredzei un kompetencei  no 1253,00 euro līdz 1580,00 euro
  • Sociālās garantijas (tai skaitā veselības apdrošināšanu pēc viena gada darba stāža sasniegšanas).

Pamatojoties uz Fizisko personas datu aizsardzības likuma 8. panta pirmo daļu, Valsts reģionālās attīstības aģentūra informē, ka:

1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī konkursa personāla atlases norisi;
2) iepriekš minētās personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts reģionālās attīstības aģentūra, kontaktinformācija: Alberta iela 10, Rīga, LV-1010.

Pieteikuma vēstule, Curriculum Vitae un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 29.oktobrim Valsts reģionālās attīstības aģentūras Administratīvajam departamentam Alberta ielā 10, Rīgā, LV – 1010 uz e-pastu: darbs@vraa.gov.lv. Tālrunis uzziņām 67079005, 28347888.

Notikumu kalendārs