Drukāt

E-pakalpojumam „Nekustamā īpašuma nodokļa apmaksa tiešsaistē” papildus lietošanas iespējas

2016-01-20

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka vienotajā valsts un pašvaldību pakalpojumu portālā www.latvija.lv veikti jauni papildinājumi e-pakalpojumā “Nekustamā īpašuma nodokļa apmaksa tiešsaistē” funkcionalitātē.
E- pakalpojumam „Nekustamā īpašuma nodokļa apmaksa tiešsaistē” izstrādātas trīs jaunas funkcijas:

Aprēķinātas jaunās pašvaldības budžeta kapacitātes rādītāja vērtības un Valsts budžeta dotācijas apmērs 2016.gadā.

2016-01-19

VRAA tīmekļa vietnē ir publicēta informācija ar pašvaldību sarakstu un attiecīgi katrai noteiktajām valsts budžeta dotācijas likmēm 2016.gadā (īpatsvaru procentos). Līdz ar to pašvaldībām ir iespēja noteikt Valsts budžeta dotācijas apmēru Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda 2014.–2020. gada plānošanas perioda (turpmāk – ES fondu) projektos, kas nepieciešams sagatavojot ES fondu projektu iesniegumus.

VRAA informēs par populārākajiem e-pakalpojumiem un iepazīstinās ar Reģionālās attīstības indikatoru moduli

2016-01-07

2016. gada 7. janvārī pulksten 14:00 Valsts reģionālās attīstības aģentūrā (VRAA) - Rīgā, Elizabetes ielā 19 notiks Preses Konference par E-pakalpojumiem 2015. gadā un praktiska apmācība par portālu RAIM.

Pabeigts Rēzeknes novada pašvaldības projekts: “Rēzeknes novada pašvaldības vidusskolu infrastruktūras attīstība”

2015-12-03

Piektdien, 4.decembrī Valsts reģionālās attīstības aģentūras direktors Rinalds Muciņš un direktora vietniece programmu ieviešanas jautājumos Sandra Cakule piedalīsies Rēzeknes novada pašvaldības realizētā ERAF projekta “Rēzeknes novada pašvaldības vidusskolu infrastruktūras attīstība” noslēguma pasākumā.

Jauns video par Latvija.lv

2015-11-23

Lai veicinātu sabiedrības interesi un vēlmi lietot portālu Latvija.lv, top izglītojošu materiālu sērija, un, kā pirmais, publiski pieejamais ir īsais informatīvais video „Kas ir Latvija.lv?”.

Notikusi konference „Vai ES nauda ir palīdzējusi uzlabot dzīvi reģionos?”

2015-11-13

Vakar, 12.novembrī Rīgā viesnīcā “Bellevue Hotel” notika Valsts reģionālās attīstības aģentūras rīkotā konference „Vai ES nauda ir palīdzējusi uzlabot dzīvi reģionos?”. Konference pulcējās pašvaldību pārstāvji, lai klātesošos valsts iestāžu un pašvaldību pārstāvjus iepazīstinātu ar saviem veiksmes stāstiem – ar pozitīvo praksi īstenojot Eiropas Struktūrfondus.

Portālā Latvija.lv pieejams jauns VSAA e-pakalpojums

2015-10-30

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka vienotajā valsts un pašvaldību pakalpojumu portālā www.Latvija.lv pieejams jauns Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras e-pakalpojums: “E-iesniegums VSAA pakalpojumiem”.

Būtiska informācija Elektronisko iepirkumu sistēmas lietotājiem par jaunumiem EIS!

2015-10-26

Paziņojam, ka EIS darbība pēc modernizācijas darbiem ir atjaunota testa režīmā un jaunā izskatā! Turpmāk mūs atpazīsiet ar jauno logo.

Šogad veiktas izmaiņas portāla Latvija.lv dizainā un funkcionalitātē

2015-11-03

Portāls Latvija.lv savā uzbūvē un darbībā ir viena no sarežģītākajām IT sistēmām valstī, ko uztur Valsts reģionālā attīstības aģentūra (VRAA). Portāls savienots ar 32 citiem valsts reģistriem un nodrošina 2200 publisko pakalpojumu aprakstu un 350 e-pakalpojumu pieejamību un izpildi, (t.sk. arī no citām internetvietnēm). VRAA nodrošina platformu un pieeju valsts iestādēm un pašvaldībām jaunu pakalpojumu izstrādei un ievietošanai portālā. Latvija.lv ir piemērots lietošanai gan datoros un mobilajās ierīcēs, gan speciālajā režīmā vājredzīgajiem.

Notikumu kalendārs