Drukāt

Iznācis portāla Latvija.lv e-ziņu trešais numurs

2016-04-14

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka iznācis vienotā valsts un pašvaldību pakalpojumu portāla www.latvija.lv e-ziņu 3.numurs. Šogad portālam aprit 10 gadi, un Latvija.lv e-ziņas tiek veidotas, lai informētu un veicinātu sabiedrības interesi e-pakalpojumu lietošanā, kā arī iepazīstinātu ar Latvija.lv jaunumiem un statistiku.

RAIM pieejami jaunākie dati par iedzīvotāju skaitu reģionos novadu griezumā

2016-04-04

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka portālā RAIM (www.raim.gov.lv) publicēti jaunākie dati par iedzīvotāju skaitu Latvijā. 2016. gada sākumā Latvijā dzīvoja 2 144 763 iedzīvotāju, kas ir par 15 362 mazāk kā 2015.gada sākumā (-0,71%). Par to liecina VRAA saņemtie dati no Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP). Iedzīvotāju skaits 2015. gadā saruka mazliet lēnāk (kritums par 0,92%) nekā 2014. gadā (kritums par 0.95%).

VRAA un VARAM Valmierā pulcinās vidzemniekus

2016-04-03

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) otrdien, 2016.gada 5. aprīlī, organizē Reģionālo dienu Vidzemē. Tās laikā, lai klātienē informētu par e-pakalpojumu pieejamību Latvijas reģionos, plānota tikšanās ar Vidzemes iedzīvotājiem.

Iznācis Latvija.lv e-ziņu otrais numurs

2016-03-17

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka iznācis vienotā valsts un pašvaldību pakalpojumu portāla Latvija.lv e-ziņu 2. numurs. E-ziņas tiek veidotas, lai veicinātu sabiedrības interesi e-pakalpojumu lietošanā un iepazīstinātu ar Latvija.lv jaunumiem.

E-pakalpojumu lietošanas prasmes apgūs Sociālās integrācijas valsts aģentūrā, Stopiņu novada un Kauguru bibliotēkās

2016-03-04

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka E-prasmju nedēļas laikā no 7. līdz 12. martam VRAA organizē sešus pasākumus Ulbrokas, Sauriešu, Kauguru bibliotēkās un Sociālās integrācijas valsts aģentūrā.

Novadītas “Meistarklases” ģeotelpisko datu turētājiem

2016-03-03

Ģeoportāls (www.geolatvija.lv) ir vienots informācijas pieejas punkts Latvijas ģeotelpiskajai informācijai un pakalpojumiem. Portāla lietotāju skaits ir plašs - no privātpersonām un uzņēmējiem līdz valsts iestādēm. Ģeoportālā pieejami 25 dažādi ģeoprodukti*, kurus reģistrējušas tādas iestādes kā Valsts zemes dienests, Dabas aizsardzības pārvalde, Valsts SIA "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs" un Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra.

Pieejams finansējums projektu īstenošanai Igaunijas-Latvijas programmas ietvaros

2016-02-24

Igaunijas-Latvijas programma izsludina projektu konkursu un aicina iesniegt sadarbības projektu idejas pārrobežu uzņēmējdarbības veicināšanai, tūrisma attīstībai, vides aizsardzībai un darbaspēka kustības atvieglošanai. Pirmajā konkursā projektu īstenošanai ir plānots piešķirt aptuveni 18 miljonus eiro, no kuriem aptuveni 8 miljoni eiro tiks novirzīti ar atbalstu uzņēmējdarbībai saistītiem projektiem.

Pagājušajā gadā Elektronisko iepirkumu sistēma ietaupījusi 14 miljonus EUR

2016-02-22

22.februārī notika Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) preses konference par Elektronisko iepirkumu sistēmas (EIS) rezultātiem un nākotnes plāniem. Preses konferencē informēja, ka EIS ir efektīvs e-pārvaldes līdzeklis.

Iznāk portāla Latvija.lv pirmais e-ziņu numurs

2016-02-15

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka iznācis pirmais portāla Latvija.lv e-ziņu numurs. Jaunais elektroniskais izdevums informēs sabiedrību par jaunākajiem e-pakalpojumiem un to uzlabojumiem, izmaiņām portāla funkcionalitātē, sniegs atbildes uz lietotāju jautājumiem un ar infografiku starpniecību skaidros Latvija.lv iespējas.

E-pakalpojumam „Nekustamā īpašuma nodokļa apmaksa tiešsaistē” papildus lietošanas iespējas

2016-01-20

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka vienotajā valsts un pašvaldību pakalpojumu portālā www.latvija.lv veikti jauni papildinājumi e-pakalpojumā “Nekustamā īpašuma nodokļa apmaksa tiešsaistē” funkcionalitātē.
E- pakalpojumam „Nekustamā īpašuma nodokļa apmaksa tiešsaistē” izstrādātas trīs jaunas funkcijas:

Aprēķinātas jaunās pašvaldības budžeta kapacitātes rādītāja vērtības un Valsts budžeta dotācijas apmērs 2016.gadā.

2016-01-19

VRAA tīmekļa vietnē ir publicēta informācija ar pašvaldību sarakstu un attiecīgi katrai noteiktajām valsts budžeta dotācijas likmēm 2016.gadā (īpatsvaru procentos). Līdz ar to pašvaldībām ir iespēja noteikt Valsts budžeta dotācijas apmēru Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda 2014.–2020. gada plānošanas perioda (turpmāk – ES fondu) projektos, kas nepieciešams sagatavojot ES fondu projektu iesniegumus.

VRAA informēs par populārākajiem e-pakalpojumiem un iepazīstinās ar Reģionālās attīstības indikatoru moduli

2016-01-07

2016. gada 7. janvārī pulksten 14:00 Valsts reģionālās attīstības aģentūrā (VRAA) - Rīgā, Elizabetes ielā 19 notiks Preses Konference par E-pakalpojumiem 2015. gadā un praktiska apmācība par portālu RAIM.

Notikumu kalendārs