Drukāt

Elektroniskā pieteikšanās studijām Latvijas augstskolās – no 27. jūnija portālā www.Latvija.lv

2016-06-27

Valsts reģionālās attīstības aģentūra informē, ka š.g. 27. jūnijā vienotajā valsts un pašvaldību portālā www.Latvija.lv darbu uzsāks e-pakalpojums „Elektroniskā pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās”.

E-pakalpojums sniedz iespēju reflektantiem ātri un ērti pieteikties studijām kādā no vienpadsmit Latvijas augstskolām: Rīgas Tehniskajā universitātē, Latvijas Universitātē, Latvijas Lauksaimniecības universitātē, Banku Augstskolā, Daugavpils Universitātē, Informācijas Sistēmu menedžmenta augstskolā, Liepājas Universitātē, Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā, Ventspils Augstskolā un Vidzemes Augstskolā.
Konkurss vienotajā uzņemšanā norisināsies divās kārtās, un pirmajai no tām pieteikumus varēs iesniegt un apstiprināt laikā no 27. jūnija pulksten 9:00 līdz 12. jūlija pulksten 16:00.

Iznācis portāla Latvija.lv e-ziņu ceturtais numurs

2016-05-16

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka iznācis vienotā valsts un pašvaldību pakalpojumu portāla www.latvija.lv e-ziņu 4. numurs.

Iznācis portāla Latvija.lv e-ziņu trešais numurs

2016-04-14

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka iznācis vienotā valsts un pašvaldību pakalpojumu portāla www.latvija.lv e-ziņu 3.numurs. Šogad portālam aprit 10 gadi, un Latvija.lv e-ziņas tiek veidotas, lai informētu un veicinātu sabiedrības interesi e-pakalpojumu lietošanā, kā arī iepazīstinātu ar Latvija.lv jaunumiem un statistiku.

RAIM pieejami jaunākie dati par iedzīvotāju skaitu reģionos novadu griezumā

2016-04-04

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka portālā RAIM (www.raim.gov.lv) publicēti jaunākie dati par iedzīvotāju skaitu Latvijā. 2016. gada sākumā Latvijā dzīvoja 2 144 763 iedzīvotāju, kas ir par 15 362 mazāk kā 2015.gada sākumā (-0,71%). Par to liecina VRAA saņemtie dati no Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP). Iedzīvotāju skaits 2015. gadā saruka mazliet lēnāk (kritums par 0,92%) nekā 2014. gadā (kritums par 0.95%).

VRAA un VARAM Valmierā pulcinās vidzemniekus

2016-04-03

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) otrdien, 2016.gada 5. aprīlī, organizē Reģionālo dienu Vidzemē. Tās laikā, lai klātienē informētu par e-pakalpojumu pieejamību Latvijas reģionos, plānota tikšanās ar Vidzemes iedzīvotājiem.

Iznācis Latvija.lv e-ziņu otrais numurs

2016-03-17

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka iznācis vienotā valsts un pašvaldību pakalpojumu portāla Latvija.lv e-ziņu 2. numurs. E-ziņas tiek veidotas, lai veicinātu sabiedrības interesi e-pakalpojumu lietošanā un iepazīstinātu ar Latvija.lv jaunumiem.

E-pakalpojumu lietošanas prasmes apgūs Sociālās integrācijas valsts aģentūrā, Stopiņu novada un Kauguru bibliotēkās

2016-03-04

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka E-prasmju nedēļas laikā no 7. līdz 12. martam VRAA organizē sešus pasākumus Ulbrokas, Sauriešu, Kauguru bibliotēkās un Sociālās integrācijas valsts aģentūrā.

Novadītas “Meistarklases” ģeotelpisko datu turētājiem

2016-03-03

Ģeoportāls (www.geolatvija.lv) ir vienots informācijas pieejas punkts Latvijas ģeotelpiskajai informācijai un pakalpojumiem. Portāla lietotāju skaits ir plašs - no privātpersonām un uzņēmējiem līdz valsts iestādēm. Ģeoportālā pieejami 25 dažādi ģeoprodukti*, kurus reģistrējušas tādas iestādes kā Valsts zemes dienests, Dabas aizsardzības pārvalde, Valsts SIA "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs" un Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra.

Notikumu kalendārs