Drukāt

Valsts reģionālās attīstības aģentūrai piešķirta “Platīna pele 2016”

2016-12-02

Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) ikgadējā balva“Platīna pele 2016” VRAA piešķirta par “Publiskās pārvaldes dokumentu pārvaldības sistēmu integrācijas vides (DIV) izveidi, pakalpojuma izstrādātājs ir AS “RIX Technologies”.

Informācija par semināriem iepirkumu speciālistiem “Publiskie iepirkumi - šodien un rīt”

2016-11-22

Valsts reģionālās attīstības aģentūra sadarbībā ar Iepirkumu uzraudzības biroju un Finanšu ministriju, šī gada novembrī un decembrī rīko semināru ciklu “Publiskie iepirkumi - šodien un rīt”. Semināri paredzēti valsts un pašvaldību iestāžu darbiniekiem, kas koordinē iestāžu iepirkumus, un piegādātājiem.

Rīgā notiks forums Baltijas jūras nākotnei

2016-11-16

2016. gada 23.-24. novembrī Rīgā notiks vērienīgs Baltijas jūras telpiskās plānošanas forums, kas pulcēs ap 250 dalībnieku no 32 valstīm. Foruma mērķis ir veicināt starpvalstu sadarbību un lielāku ieinteresēto pušu iesaisti, kopīgi plānojot Baltijas jūru.

Iznācis portāla Latvija.lv e-ziņu oktobra numurs

2016-11-16

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka iznācis valsts pārvaldes pakalpojumu portāla www.latvija.lv e-ziņu 10. numurs.

Eiropas Komisijas pārstāvji atzinīgi novērtē Latvijas Elektronisko iepirkumu sistēmu

2016-11-14

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka 2016.gada 9.novembrī VRAA notika tikšanās ar Eiropas Komisijas (EK) E-iepirkumu pārstāvi Marku Kristoferu Šmitu un EK piesaistīto konsultāciju uzņēmuma “PricewaterhouseCoopers” pārstāvi Karmenu Cicirello.

Iznācis portāla Latvija.lv e-ziņu septembra numurs

2016-10-13

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka iznācis vienotā valsts un pašvaldību pakalpojumu portāla www.latvija.lv e-ziņu 9. numurs. Latvija.lv e-ziņas informē, ka no 10. oktobra Rietumu bankas klienti pilnvērtīgi var izmantot portāla Latvija.lv priekšrocības - autentificēties un veikt apmaksu par lietotajiem e-pakalpojumiem.

Tiek pagarināta pieteikšanās Iepirkumu Gada balvas 2016 nominācijām

2016-09-30

Iepirkumu Gada balvas 2016 organizatori vēlas dot iespēju pieteikties tiem pretendentiem, kuri vēl nav paguvuši nosūtīt pieteikumu, tāpēc pieteikšanās nominācijām tiek pagarināta līdz 10.oktobrim. Papildu informācija pieejama šeit  http://bit.ly/IepGadaBalva

Sākas akcija "Iepazīsti Latviju! Iepazīsti RAIM!"

2016-09-23

26. septembrī pulksten 10:30 un 11:30 - Latvijas Lauksaimniecības universitātes Ekonomikas un Sabiedrības attīstības fakultātē, Jelgavā, Svētes ielā 18 notiks Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) lekcija "Kur atrodami visdetalizētākie dati par Latvijas novadiem?". Lekcija notiks VRAA organizētās akcijas “Iepazīsti Latviju! Iepazīsti RAIM!” ietvaros, kuras mērķis ir popularizēt sociālekonomiskās informācijas portālu www.RAIM.gov.lv. Lekciju vadīs VRAA Vecākais statistiķis Jānis Bruņenieks.

Iznācis portāla Latvija.lv e-ziņu augusta numurs

2016-09-19

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka iznācis vienotā valsts un pašvaldību pakalpojumu portāla www.latvija.lv e-ziņu 8. numurs.

Latvija.lv e-ziņu augusta numurā publicēta informācija par portāla jaunumiem – septiņas valsts un pašvaldību internetvietnes sākušas izmantot Latvija.lv elektronisko maksājumu un autentificēšanās risinājumus.

Jaunas iespējas arī e-pakalpojumā „Iesniegums iestādei” – tagad iedzīvotāji savus iesniegumus var nosūtīt Rīgas domes konkrētai struktūrvienībai, piemēram, Mājokļu un vides komitejai, Rīgas domes priekšsēdētāja birojam, Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejai u.c.

No 19. – 23. septembrim visā Latvijā notiks kampaņa “Dienas bez rindām”

2016-09-16

2016. gada 19. – 23. septembrī visā Latvijā notiks kampaņa „Dienas bez rindām”, kurā vairāk nekā 80 valsts un pašvaldību iestādes konsultēs iedzīvotājus un uzņēmējus par e-pakalpojumu lietošanu. Kampaņu “Dienas bez rindām” 19. septembrī plkst. 11.00 laukumā pie Origo (Stacijas laukumā 1) atklās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) valsts sekretāra vietnieks e-pārvaldes jautājumos Edmunds Beļskis, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) Informācijas tehnoloģiju departamenta vadītājs Lauris Lenerts un Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu pārvaldes direktors Juris Gaiķis.

Iepirkumu nozares pārstāvji tiks godināti īpašā pasākumā

2016-09-16

Lai popularizētu iepirkumu jomu Latvijā un to nozīmi mūsdienu sabiedrībā, žurnāls “Iepirkumi” sadarbībā ar Iepirkumu uzraudzības biroju 2016.gada 1.decembrī organizēs “Iepirkumu Gada balvu” un konferenci par publisko iepirkumu jomas jautājumiem.

Atvērto durvju dienā VARAM un VRAA aicina vidusskolēnus uzzināt vairāk par e-pakalpojumiem

2016-09-12

Piektdien, 2016.gada 30. septembrī  Atvērto durvju dienā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija kopā ar Valsts reģionālās attīstības aģentūru aicina vidusskolēnus uz sarunu par e-pakalpojumu iespējām Latvijā.

Ar skrejriteni pāri Igaunijas – Latvijas robežai

2016-09-05

Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programma 17. septembrī aicina Igaunijas un Latvijas sadarbības entuziastus – gan jauniešus, gan pieaugušos uz kopīgu talku Lilli dabas mājā, Igaunijā un uz sacensībām ar skrejriteņiem no Igaunijas-Latvijas robežas līdz Ķoņu dzirnavām Latvijā, kur pēc tam notiks kopīga maizes cepšana. Visi pasākumi šajā dienā notiek 2016. gada Eiropas sadarbības dienas ietvaros.

Iznācis portāla Latvija.lv e-ziņu jūlija numurs

2016-08-11

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka iznācis vienotā valsts un pašvaldību pakalpojumu portāla www.latvija.lv e-ziņu 7. numurs.

Notikumu kalendārs