Drukāt

Jauns video par Latvija.lv

2015-11-23

Lai veicinātu sabiedrības interesi un vēlmi lietot portālu Latvija.lv, top izglītojošu materiālu sērija, un, kā pirmais, publiski pieejamais ir īsais informatīvais video „Kas ir Latvija.lv?”.

Notikusi konference „Vai ES nauda ir palīdzējusi uzlabot dzīvi reģionos?”

2015-11-13

Vakar, 12.novembrī Rīgā viesnīcā “Bellevue Hotel” notika Valsts reģionālās attīstības aģentūras rīkotā konference „Vai ES nauda ir palīdzējusi uzlabot dzīvi reģionos?”. Konference pulcējās pašvaldību pārstāvji, lai klātesošos valsts iestāžu un pašvaldību pārstāvjus iepazīstinātu ar saviem veiksmes stāstiem – ar pozitīvo praksi īstenojot Eiropas Struktūrfondus.

Portālā Latvija.lv pieejams jauns VSAA e-pakalpojums

2015-10-30

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka vienotajā valsts un pašvaldību pakalpojumu portālā www.Latvija.lv pieejams jauns Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras e-pakalpojums: “E-iesniegums VSAA pakalpojumiem”.

Būtiska informācija Elektronisko iepirkumu sistēmas lietotājiem par jaunumiem EIS!

2015-10-26

Paziņojam, ka EIS darbība pēc modernizācijas darbiem ir atjaunota testa režīmā un jaunā izskatā! Turpmāk mūs atpazīsiet ar jauno logo.

Šogad veiktas izmaiņas portāla Latvija.lv dizainā un funkcionalitātē

2015-11-03

Portāls Latvija.lv savā uzbūvē un darbībā ir viena no sarežģītākajām IT sistēmām valstī, ko uztur Valsts reģionālā attīstības aģentūra (VRAA). Portāls savienots ar 32 citiem valsts reģistriem un nodrošina 2200 publisko pakalpojumu aprakstu un 350 e-pakalpojumu pieejamību un izpildi, (t.sk. arī no citām internetvietnēm). VRAA nodrošina platformu un pieeju valsts iestādēm un pašvaldībām jaunu pakalpojumu izstrādei un ievietošanai portālā. Latvija.lv ir piemērots lietošanai gan datoros un mobilajās ierīcēs, gan speciālajā režīmā vājredzīgajiem.

Portālā Latvija.lv pieejams jauns e-pakalpojums „Parakstīšanās par vēlētāju iniciatīvām”

2015-09-22

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka vienotajā valsts un pašvaldību pakalpojumu portālā www.Latvija.lv ir pieejams e-pakalpojums „Parakstīšanās par vēlētāju iniciatīvām”, kurā vēlētāji var paust atbalstu Centrālajā vēlēšanu komisijā parakstu vākšanai reģistrētajiem likumprojektiem. E-pakalpojums ir pieejams tiem balsstiesīgajiem iedzīvotājiem, kuru rīcībā ir drošs elektroniskais paraksts.

19.septembrī aicinām piedalīties "Eiropas sadarbības dienas 2015" pasākumos uz Igaunijas-Latvijas robežas

2015-09-10

Igaunijas-Latvijas sadarbības programma kopā ar Centrālās Baltijas jūras reģiona programmu aicina piedalīties starptautiskā Baltijas jūras pludmaļu sakopšanas talkā 19. septembrī Treimanos Igaunijā un Ainažos Latvijā. EC DAY Treimani-Ainaži tiek organizēta "Eiropas sadarbības dienas 2015" ietvaros un pasākums ir domāts visai ģimenei – gan bērniem, gan pieaugušiem.

VZD papildina portālā latvija.lv pieejamo e-pakalpojumu klāstu

2015-08-19

Kopš šī gada 4. augusta Valsts zemes dienests (VZD) ir papildinājis e-pakalpojumu piedāvājumu, kas pieejams valsts un pašvaldību e-pakalpojumu portālā www.latvija.lv. Iedzīvotājiem tā ir vēl viena iespēja, kā ērti piekļūt Kadastra, Valsts adrešu reģistra un citiem VZD informācijas sistēmās un datubāzēs reģistrētajiem datiem.

Portālā www.latvija.lv izvietoti četri jauni e-pakalpojumi – „Datu atlase par konkrētiem kadastra objektiem vai apgabaliem”, „Ģeotelpisko datu pārlūkošana”, „Tematisko karšu pārlūkošana”, kā arī e-pakalpojums, kas lietotājam nodrošina iespēju sekot savu VZD reģistrēto pasūtījumu izpildes gaitai un noformēt jaunus pasūtījumus.

Kuldīgā notiks seminārs „Iespējas uzņēmējiem un uzņēmējdarbības attīstībai jaunajā ES fondu plānošanas periodā 2014.-2020.gadam: pārrobežu sadarbības programmas, Ekonomikas ministrijas plānotie atbalsta pasākumi un CFLA loma“

2015-08-05

27.augustā, ceturtdien, plkst. 11.00, Kuldīgā, (1905. gada ielā, 6) Kuldīgas Mākslas nama zālē notiks informatīvs seminārs „Iespējas uzņēmējiem un uzņēmējdarbības attīstībai jaunajā ES fondu plānošanas periodā 2014.-2020.gadam: pārrobežu sadarbības programmas, Ekonomikas ministrijas plānotie atbalsta pasākumi un CFLA loma “, kuru organizē Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programma, Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas nacionālais kontaktpunkts Latvijā un Kurzemes plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas un uzņēmējdarbības centrs.

Notikumu kalendārs