Drukāt

VRAA piedalīsies Atvērto durvju dienā

2015-09-28

9.oktobrī visā Latvijā valsts pārvaldes iestādes aicina interesentus iepazīt iestāžu ikdienas darbu, uzzināt par valsts sniegtajiem pakalpojumiem, klausīties un līdzdarboties tematiskās lekcijās un tikties ar iestāžu darbiniekiem.

Valsts pārvaldes Atvērto durvju dienā šogad savas durvis atvērs vairāk nekā 130 dažādas valsts iestādes visā Latvijā. Katra iestāde ir sagatavojusi īpašu programmu, lai ikviens var gūt priekšstatu par iestādes ikdienas darbu.

Plānošanas reģionos tiek organizēti ekspertu forumi “Vai ES nauda ir palīdzējusi uzlabot dzīvi reģionos?”

2015-09-23

Valsts reģionālās attīstības aģentūra organizē ekspertu forumu ciklu “Vai ES nauda ir palīdzējusi uzlabot dzīvi reģionos?”. Forumi notiks dažādās Latvijas pilsētās, visos piecos plānošanas reģionos. Piedalīties ir aicināti plānošanas reģionu un pašvaldību pārstāvji. Pasākumu mērķis ir izzināt plānošanas reģionu un pašvaldību pieredzi, īstenojot ES fondu projektus, un izvērtēt sasniegtos rezultātus.

Portālā Latvija.lv pieejams jauns e-pakalpojums „Parakstīšanās par vēlētāju iniciatīvām”

2015-09-22

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka vienotajā valsts un pašvaldību pakalpojumu portālā www.Latvija.lv ir pieejams e-pakalpojums „Parakstīšanās par vēlētāju iniciatīvām”, kurā vēlētāji var paust atbalstu Centrālajā vēlēšanu komisijā parakstu vākšanai reģistrētajiem likumprojektiem. E-pakalpojums ir pieejams tiem balsstiesīgajiem iedzīvotājiem, kuru rīcībā ir drošs elektroniskais paraksts.

19.septembrī aicinām piedalīties "Eiropas sadarbības dienas 2015" pasākumos uz Igaunijas-Latvijas robežas

2015-09-10

Igaunijas-Latvijas sadarbības programma kopā ar Centrālās Baltijas jūras reģiona programmu aicina piedalīties starptautiskā Baltijas jūras pludmaļu sakopšanas talkā 19. septembrī Treimanos Igaunijā un Ainažos Latvijā. EC DAY Treimani-Ainaži tiek organizēta "Eiropas sadarbības dienas 2015" ietvaros un pasākums ir domāts visai ģimenei – gan bērniem, gan pieaugušiem.

VZD papildina portālā latvija.lv pieejamo e-pakalpojumu klāstu

2015-08-19

Kopš šī gada 4. augusta Valsts zemes dienests (VZD) ir papildinājis e-pakalpojumu piedāvājumu, kas pieejams valsts un pašvaldību e-pakalpojumu portālā www.latvija.lv. Iedzīvotājiem tā ir vēl viena iespēja, kā ērti piekļūt Kadastra, Valsts adrešu reģistra un citiem VZD informācijas sistēmās un datubāzēs reģistrētajiem datiem.

Portālā www.latvija.lv izvietoti četri jauni e-pakalpojumi – „Datu atlase par konkrētiem kadastra objektiem vai apgabaliem”, „Ģeotelpisko datu pārlūkošana”, „Tematisko karšu pārlūkošana”, kā arī e-pakalpojums, kas lietotājam nodrošina iespēju sekot savu VZD reģistrēto pasūtījumu izpildes gaitai un noformēt jaunus pasūtījumus.

Kuldīgā notiks seminārs „Iespējas uzņēmējiem un uzņēmējdarbības attīstībai jaunajā ES fondu plānošanas periodā 2014.-2020.gadam: pārrobežu sadarbības programmas, Ekonomikas ministrijas plānotie atbalsta pasākumi un CFLA loma“

2015-08-05

27.augustā, ceturtdien, plkst. 11.00, Kuldīgā, (1905. gada ielā, 6) Kuldīgas Mākslas nama zālē notiks informatīvs seminārs „Iespējas uzņēmējiem un uzņēmējdarbības attīstībai jaunajā ES fondu plānošanas periodā 2014.-2020.gadam: pārrobežu sadarbības programmas, Ekonomikas ministrijas plānotie atbalsta pasākumi un CFLA loma “, kuru organizē Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programma, Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas nacionālais kontaktpunkts Latvijā un Kurzemes plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas un uzņēmējdarbības centrs.

Rīgā notiks seminārs „Iespējas uzņēmējiem un uzņēmējdarbības attīstībai jaunajā ES fondu plānošanas periodā 2014.-2020.gadam: pārrobežu sadarbības programmas“

2015-07-27

14.augustā, piektdien, plkst. 11.00 Biroju centra „Ostas Skati” (Matrožu iela 15, Ķīpsalā, Rīgā) konferenču zālē notiks informatīvs seminārs „Iespējas uzņēmējiem un uzņēmējdarbības attīstībai jaunajā ES fondu plānošanas periodā 2014.-2020.gadam: pārrobežu sadarbības programmas“, kuru organizē Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programma, Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas nacionālais kontaktpunkts Latvijā un Rīgas plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas un uzņēmējdarbības centrs.

Cēsīs notiks seminārs „Iespējas uzņēmējiem un uzņēmējdarbības attīstībai jaunajā ES fondu plānošanas periodā 2014.- 2020.gadam: pārrobežu sadarbības programmas, Ekonomikas ministrijas plānotais atbalsts, CFLA un ALTUM“

2015-07-23

Ceturtdien, 6.augustā, Cēsīs, Radošo industriju pop-up birojā, Lielā Skolas ielā 6, plkst. 13:00 – 16:00 tiks organizēts informatīvs seminārs „Iespējas uzņēmējiem un uzņēmējdarbības attīstībai jaunajā ES fondu plānošanas periodā 2014.-2020.gadam: pārrobežu sadarbības programmas, Ekonomikas ministrijas plānotais atbalsts, CFLA un ALTUM“. Ikviens interesents varēs uzzināt vairāk par Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmu un Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmu, kādus atbalsta pasākumus uzņēmējiem plāno Ekonomikas ministrija, kā šajā plānošanas periodā notiks ES fondu projektu administrēšana un kādas funkcijas veiks Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA). Tāpat tiks sniegta informācija par atbalsta programmām uzņēmējiem, ko piedāvā attīstības finanšu institūcija „ALTUM”.

Aprēķināti jaunie - 2014.gada teritorijas attīstības līmeņa indeksi

2015-07-09

Saskaņā ar 2014.gada 1.jūlija Ministru kabineta noteikumu Nr. 367 „Reģionālās attīstības uzraudzības un novērtēšanas kārtība” 1.pielikumā noteikto kārtību, ir aprēķināti 2014.gada teritorijas attīstības līmeņa indeksi un teritorijas attīstības līmeņa izmaiņu indeksi plānošanas reģioniem, republikas pilsētām un novadiem.

Valsts reģionālās attīstības aģentūra izludina konkursu par biroja telpu ilgtermiņa nomu

2015-07-03

Valsts reģionālās attīstības aģentūra izludina konkursu par biroja telpu ilgtermiņa nomu. Konkurss tiek veikts Ministru kabineta 2013.gada 29.oktobra noteikumos Nr.1191 „Kārtība, kādā publiska persona nomā nekustamo īpašumu no privātpersonas vai kapitālsabiedrības un publicē informāciju par nomātajiem un nomāt paredzētajiem nekustamajiem īpašumiem” noteiktajā kārtībā.

Informācija par konkursu.

Elektroniskā pieteikšanās studijām augstskolā – no 25. jūnija portālā www.latvija.lv

2015-06-16

25. jūnijā Vienotajā valsts un pašvaldību pakalpojumu portālā www.latvija.lv darbu uzsāks e-pakalpojums „Elektroniskā pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās”.

Jēkabpilī notiks seminārs "RAIM datu izmantošana investīciju vides raksturošanai pašvaldībās”

2015-06-15

2015.gada 18. jūnijā, Jēkabpils vēstures muzejā, Rīgas iela 216b, notiks Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) rīkots seminārs „RAIM datu izmantošana investīciju vides raksturošanai pašvaldībās”. Aicinām seminārā piedalīties Zemgales plānošanas reģiona pašvaldību vadītājus un speciālistus, kas ikdienā nodarbojas ar attīstības plānošanas dokumentu sagatavošanu un attīstības uzraudzību.

Daugavpilī notiks seminārs "RAIM datu izmantošana investīciju vides raksturošanai pašvaldībās”

2015-06-09

2015.gada 11. jūnijā, Daugavpilī, "Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā", Mihaila ielā 3, notiks Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) rīkots seminārs „RAIM datu izmantošana investīciju vides raksturošanai pašvaldībās”. Aicinām seminārā piedalīties Latgales plānošanas reģiona pašvaldību vadītājus un speciālistus, kas ikdienā nodarbojas ar attīstības plānošanas dokumentu sagatavošanu un attīstības uzraudzību.

Talsos notiks seminārs „RAIM datu izmantošana investīciju vides raksturošanai pašvaldībās”

2015-06-08

2015.gadā 9.jūnijā, Talsu novada muzejā, K.Mīlenbaha iela 19 Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) organizē semināru „RAIM datu izmantošana investīciju vides raksturošanai pašvaldībās”. Seminārā aicinām piedalīties Kurzemes plānošanas reģiona pašvaldību vadītājus un speciālistus, kas ikdienā nodarbojas ar attīstības plānošanas dokumentu sagatavošanu un attīstības uzraudzību.

Notikumu kalendārs