Drukāt

Investīciju vides pievilcības novērtējums

2016-08-29

Lai apmierinātu pašvaldību, sadarbības partneru un uzņēmēju interesi, VRAA ir veikusi Investīciju vides pievilcības novērtēšanu un aprēķinājusi Investīciju vides pievilcības indeksu (IVPI) visām Latvijas pašvaldībām, izmantojot investīciju vides raksturošanai svarīgus faktorus. Indekss ļauj salīdzināt katras pašvaldības pievilcību jaunu investoru piesaistei.

Iznācis portāla Latvija.lv e-ziņu jūlija numurs

2016-08-11

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka iznācis vienotā valsts un pašvaldību pakalpojumu portāla www.latvija.lv e-ziņu 7. numurs.

eAdrese - ērtai un drošai saziņai ar valsti

2016-08-03

Iedzīvotājiem – brīvprātīga lietošana no 2018. gada vidus. Uzņēmējiem – brīvprātīga lietošana no 2019. gada, obligāta no 2020. gada

Elektroniskā pieteikšanās studijām Latvijas augstskolās pieaugusi arī šovasar

2016-07-25

E-pakalpojuma „Elektroniskā pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās” uzsākšanas reižu skaits portālā www.latvija.lv palielinās katru gadu.

Aprēķināti jaunie - 2015.gada teritorijas attīstības līmeņa indeksi
 

2016-07-18

Saskaņā ar 2014.gada 1.jūlija Ministru kabineta noteikumu Nr. 367 „Reģionālās attīstības uzraudzības un novērtēšanas kārtība” 1.pielikumā noteikto kārtību, ir aprēķināti 2015.gada teritorijas attīstības līmeņa indeksi un teritorijas attīstības līmeņa izmaiņu indeksi plānošanas reģioniem, republikas pilsētām un novadiem.

Elektronisko iepirkumu sistēmā notikusi pirmā e-konkursa piedāvājumu atvēršana

2016-07-15

14. jūlijā Elektronisko iepirkumu sistēmā (EIS) veiksmīgi notikusi pirmā e-konkursa piedāvājumu atvēršana, kas nozīmē publiskā iepirkuma visu posmu veikšanu elektroniskā vidē. 

Ministru kabineta (MK) 2016. gada 21. jūnija apstiprinātajā Publisko iepirkumu likumprojekta redakcijā teikts, ka elektroniskā piedāvājumu iesniegšana būs obligāta.

Iznācis portāla Latvija.lv e-ziņu  sestais numurs
 

2016-07-07

Latvija.lv e-ziņu jūnija numurā publicēta jaunākā statistika, kā arī nosaukti TOP 15 mēneša e-pakalpojumi. Pirmajā vietā ir e-pakalpojums „Elektroniskā pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās”, kura darbība sākās 27. jūnijā. Kaut arī jūnijā tas bija aktīvs tikai četras dienas, tas kļuva par visvairāk uzsākto e-pakalpojumu. E-ziņās skaidrota studiju pakalpojuma straujā popularitāte.

Izsludināts Oficiālās elektroniskās adreses likums

2016-07-01

2016. gada 1. jūlijā Saeima pieņēma un Valsts prezidents izsludināja Oficiālās elektroniskās adreses likumu. Likums stāsies spēkā 2018.gada 1.martā.

Oficiālās elektroniskās adreses likumā Valsts reģionālās attīstības aģentūra ir noteikta kā pārzinis Oficiālo elektronisko adrešu informācijas sistēmai.

Likuma mērķis ir nodrošināt drošu, efektīvu un kvalitatīvu elektronisko saziņu un elektronisko dokumentu apriti starp valsts iestādēm un privātpersonām.

Latvijā samazinājušies izdevumi sociālā atbalsta pasākumiem

2016-07-04

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka portālā RAIM (www.raim.gov.lv) publicēti jaunākie Labklājības ministrijas apkopotie dati par pašvaldību sniegto sociālo palīdzību Latvijā.

Elektroniskā pieteikšanās studijām Latvijas augstskolās – no 27. jūnija portālā www.Latvija.lv

2016-06-27

Valsts reģionālās attīstības aģentūra informē, ka š.g. 27. jūnijā vienotajā valsts un pašvaldību portālā www.Latvija.lv darbu uzsāks e-pakalpojums „Elektroniskā pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās”.

Ministru Kabinets pieņēmis jaunu Valsts reģionālās attīstības aģentūras nolikumu un jaunus Valsts informācijas sistēmu savietotāja noteikumus

2016-06-16

2016. gada. 14. jūnijā Ministru kabinets saskaņā ar Valsts pārvaldes iekārtas likuma 16. panta pirmo daļu pieņēma jaunu Valsts reģionālās attīstības aģentūras nolikumu un saskaņā ar Valsts informācijas sistēmas likuma 17. panta sesto daļu izdevis VRAA pārziņā esošā Valsts informācijas sistēmas savietotāja (VISS) noteikumus.

Seminārs „Zaļie publiskie iepirkumi tagad un nākotnē”

2016-06-14

Valsts reģionālās attīstības aģentūra informē, ka, tuvojoties zāļu dienai un Līgo vakaram, VRAA sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un Latvijas Dabas muzeju organizēja semināru par Zaļajiem publiskajiem iepirkumiem.

Notikumu kalendārs