Drukāt

Iznācis portāla Latvija.lv e-ziņu septembra numurs

2016-10-13

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka iznācis vienotā valsts un pašvaldību pakalpojumu portāla www.latvija.lv e-ziņu 9. numurs. Latvija.lv e-ziņas informē, ka no 10. oktobra Rietumu bankas klienti pilnvērtīgi var izmantot portāla Latvija.lv priekšrocības - autentificēties un veikt apmaksu par lietotajiem e-pakalpojumiem.

Tiek pagarināta pieteikšanās Iepirkumu Gada balvas 2016 nominācijām

2016-09-30

Iepirkumu Gada balvas 2016 organizatori vēlas dot iespēju pieteikties tiem pretendentiem, kuri vēl nav paguvuši nosūtīt pieteikumu, tāpēc pieteikšanās nominācijām tiek pagarināta līdz 10.oktobrim. Papildu informācija pieejama šeit  http://bit.ly/IepGadaBalva

Sākas akcija "Iepazīsti Latviju! Iepazīsti RAIM!"

2016-09-23

26. septembrī pulksten 10:30 un 11:30 - Latvijas Lauksaimniecības universitātes Ekonomikas un Sabiedrības attīstības fakultātē, Jelgavā, Svētes ielā 18 notiks Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) lekcija "Kur atrodami visdetalizētākie dati par Latvijas novadiem?". Lekcija notiks VRAA organizētās akcijas “Iepazīsti Latviju! Iepazīsti RAIM!” ietvaros, kuras mērķis ir popularizēt sociālekonomiskās informācijas portālu www.RAIM.gov.lv. Lekciju vadīs VRAA Vecākais statistiķis Jānis Bruņenieks.

Iznācis portāla Latvija.lv e-ziņu augusta numurs

2016-09-19

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka iznācis vienotā valsts un pašvaldību pakalpojumu portāla www.latvija.lv e-ziņu 8. numurs.

Latvija.lv e-ziņu augusta numurā publicēta informācija par portāla jaunumiem – septiņas valsts un pašvaldību internetvietnes sākušas izmantot Latvija.lv elektronisko maksājumu un autentificēšanās risinājumus.

Jaunas iespējas arī e-pakalpojumā „Iesniegums iestādei” – tagad iedzīvotāji savus iesniegumus var nosūtīt Rīgas domes konkrētai struktūrvienībai, piemēram, Mājokļu un vides komitejai, Rīgas domes priekšsēdētāja birojam, Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejai u.c.

No 19. – 23. septembrim visā Latvijā notiks kampaņa “Dienas bez rindām”

2016-09-16

2016. gada 19. – 23. septembrī visā Latvijā notiks kampaņa „Dienas bez rindām”, kurā vairāk nekā 80 valsts un pašvaldību iestādes konsultēs iedzīvotājus un uzņēmējus par e-pakalpojumu lietošanu. Kampaņu “Dienas bez rindām” 19. septembrī plkst. 11.00 laukumā pie Origo (Stacijas laukumā 1) atklās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) valsts sekretāra vietnieks e-pārvaldes jautājumos Edmunds Beļskis, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) Informācijas tehnoloģiju departamenta vadītājs Lauris Lenerts un Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu pārvaldes direktors Juris Gaiķis.

Iepirkumu nozares pārstāvji tiks godināti īpašā pasākumā

2016-09-16

Lai popularizētu iepirkumu jomu Latvijā un to nozīmi mūsdienu sabiedrībā, žurnāls “Iepirkumi” sadarbībā ar Iepirkumu uzraudzības biroju 2016.gada 1.decembrī organizēs “Iepirkumu Gada balvu” un konferenci par publisko iepirkumu jomas jautājumiem.

Atvērto durvju dienā VARAM un VRAA aicina vidusskolēnus uzzināt vairāk par e-pakalpojumiem

2016-09-12

Piektdien, 2016.gada 30. septembrī  Atvērto durvju dienā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija kopā ar Valsts reģionālās attīstības aģentūru aicina vidusskolēnus uz sarunu par e-pakalpojumu iespējām Latvijā.

Ar skrejriteni pāri Igaunijas – Latvijas robežai

2016-09-05

Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programma 17. septembrī aicina Igaunijas un Latvijas sadarbības entuziastus – gan jauniešus, gan pieaugušos uz kopīgu talku Lilli dabas mājā, Igaunijā un uz sacensībām ar skrejriteņiem no Igaunijas-Latvijas robežas līdz Ķoņu dzirnavām Latvijā, kur pēc tam notiks kopīga maizes cepšana. Visi pasākumi šajā dienā notiek 2016. gada Eiropas sadarbības dienas ietvaros.

Iznācis portāla Latvija.lv e-ziņu jūlija numurs

2016-08-11

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) informē, ka iznācis vienotā valsts un pašvaldību pakalpojumu portāla www.latvija.lv e-ziņu 7. numurs.

eAdrese - ērtai un drošai saziņai ar valsti

2016-08-03

Iedzīvotājiem – brīvprātīga lietošana no 2018. gada vidus. Uzņēmējiem – brīvprātīga lietošana no 2019. gada, obligāta no 2020. gada

Elektroniskā pieteikšanās studijām Latvijas augstskolās pieaugusi arī šovasar

2016-07-25

E-pakalpojuma „Elektroniskā pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās” uzsākšanas reižu skaits portālā www.latvija.lv palielinās katru gadu.

Aprēķināti jaunie - 2015.gada teritorijas attīstības līmeņa indeksi
 

2016-07-18

Saskaņā ar 2014.gada 1.jūlija Ministru kabineta noteikumu Nr. 367 „Reģionālās attīstības uzraudzības un novērtēšanas kārtība” 1.pielikumā noteikto kārtību, ir aprēķināti 2015.gada teritorijas attīstības līmeņa indeksi un teritorijas attīstības līmeņa izmaiņu indeksi plānošanas reģioniem, republikas pilsētām un novadiem.

Elektronisko iepirkumu sistēmā notikusi pirmā e-konkursa piedāvājumu atvēršana

2016-07-15

14. jūlijā Elektronisko iepirkumu sistēmā (EIS) veiksmīgi notikusi pirmā e-konkursa piedāvājumu atvēršana, kas nozīmē publiskā iepirkuma visu posmu veikšanu elektroniskā vidē. 

Ministru kabineta (MK) 2016. gada 21. jūnija apstiprinātajā Publisko iepirkumu likumprojekta redakcijā teikts, ka elektroniskā piedāvājumu iesniegšana būs obligāta.

Iznācis portāla Latvija.lv e-ziņu  sestais numurs
 

2016-07-07

Latvija.lv e-ziņu jūnija numurā publicēta jaunākā statistika, kā arī nosaukti TOP 15 mēneša e-pakalpojumi. Pirmajā vietā ir e-pakalpojums „Elektroniskā pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās”, kura darbība sākās 27. jūnijā. Kaut arī jūnijā tas bija aktīvs tikai četras dienas, tas kļuva par visvairāk uzsākto e-pakalpojumu. E-ziņās skaidrota studiju pakalpojuma straujā popularitāte.

Izsludināts Oficiālās elektroniskās adreses likums

2016-07-01

2016. gada 1. jūlijā Saeima pieņēma un Valsts prezidents izsludināja Oficiālās elektroniskās adreses likumu. Likums stāsies spēkā 2018.gada 1.martā.

Oficiālās elektroniskās adreses likumā Valsts reģionālās attīstības aģentūra ir noteikta kā pārzinis Oficiālo elektronisko adrešu informācijas sistēmai.

Likuma mērķis ir nodrošināt drošu, efektīvu un kvalitatīvu elektronisko saziņu un elektronisko dokumentu apriti starp valsts iestādēm un privātpersonām.

Notikumu kalendārs