Drukāt

Elektroniskā pieteikšanās studijām augstskolā – no 25. jūnija portālā www.latvija.lv

2015-06-16

25. jūnijā Vienotajā valsts un pašvaldību pakalpojumu portālā www.latvija.lv darbu uzsāks e-pakalpojums „Elektroniskā pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās”.

Jēkabpilī notiks seminārs "RAIM datu izmantošana investīciju vides raksturošanai pašvaldībās”

2015-06-15

2015.gada 18. jūnijā, Jēkabpils vēstures muzejā, Rīgas iela 216b, notiks Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) rīkots seminārs „RAIM datu izmantošana investīciju vides raksturošanai pašvaldībās”. Aicinām seminārā piedalīties Zemgales plānošanas reģiona pašvaldību vadītājus un speciālistus, kas ikdienā nodarbojas ar attīstības plānošanas dokumentu sagatavošanu un attīstības uzraudzību.

Daugavpilī notiks seminārs "RAIM datu izmantošana investīciju vides raksturošanai pašvaldībās”

2015-06-09

2015.gada 11. jūnijā, Daugavpilī, "Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā", Mihaila ielā 3, notiks Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) rīkots seminārs „RAIM datu izmantošana investīciju vides raksturošanai pašvaldībās”. Aicinām seminārā piedalīties Latgales plānošanas reģiona pašvaldību vadītājus un speciālistus, kas ikdienā nodarbojas ar attīstības plānošanas dokumentu sagatavošanu un attīstības uzraudzību.

Talsos notiks seminārs „RAIM datu izmantošana investīciju vides raksturošanai pašvaldībās”

2015-06-08

2015.gadā 9.jūnijā, Talsu novada muzejā, K.Mīlenbaha iela 19 Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) organizē semināru „RAIM datu izmantošana investīciju vides raksturošanai pašvaldībās”. Seminārā aicinām piedalīties Kurzemes plānošanas reģiona pašvaldību vadītājus un speciālistus, kas ikdienā nodarbojas ar attīstības plānošanas dokumentu sagatavošanu un attīstības uzraudzību.

Notiks seminārs „Iespējas uzņēmējiem un uzņēmējdarbības attīstībai jaunajā ES fondu plānošanas periodā 2014.-2020.gadam: pārrobežu sadarbības programmas un Erasmus+“

2015-06-02

12.jūnijā, piektdien, plkst. 13.00 viesnīcā „Wolmar” (Tērbatas iela 16a, Valmiera) tiks organizēts informatīvs seminārs „Iespējas uzņēmējiem un uzņēmējdarbības attīstībai jaunajā ES fondu plānošanas periodā 2014.-2020.gadam: pārrobežu sadarbības programmas un Erasmus+”.

Izstrādāta izglītojoša spēle jauniešiem par ugunsdrošību un civilo aizsardzību

2015-05-25

Lai rosinātu jauniešos interesi par ugunsdrošības un civilās aizsardzības jautājumiem, Valsts reģionālas attīstības aģentūras īstenotā Latvijas – Šveices sadarbības programmas individuālā projekta „Atbalsts ugunsdrošības pasākumiem pašvaldību vispārējās izglītības iestādēs” ietvaros izstrādāta atraktīva, interesanta un īpaši 1.-9. klašu jauniešiem paredzēta interneta spēle „Drošā diena”, kas ne tikai māca, bet liek arī domāt, vērtēt un analizēt it kā ikdienišķas situācijas, kas nepareizu lēmumu rezultātā var pārvērsties nopietnā nelaimes gadījumā.

Gulbenē notiks seminārs "RAIM datu izmantošana investīciju vides raksturošanai pašvaldībās"

2015-05-21

2015.gada 4.jūnijā, Gulbenē Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) Norvēģijas finanšu instrumenta 2009.-2014. gada perioda programmas „Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm” projekta „Lietpratīga pārvaldība un Latvijas pašvaldību veiktspējas uzlabošana” ietvaros organizē šajā gadā pirmo reģionālo semināru „RAIM datu izmantošana investīciju vides raksturošanai pašvaldībās”.

Vairāk nekā 80 valsts un pašvaldību iestādes konsultēs iedzīvotājus un uzņēmējus e-pakalpojumu lietošanā

2015-05-14

No 14. līdz 21. maijam notiek pirmā valsts iniciatīva „Dienas bez rindām”, kurā vairāk nekā 80 valsts un pašvaldību iestādes konsultēs iedzīvotājus un uzņēmējus par e-pakalpojumu lietošanu, lai turpmāk saziņa ar valsti notiktu ātrāk un ērtāk.

Aicinām uz pirmo semināru „RAIM datu izmantošana investīciju vides raksturošanai pašvaldībās”

2015-05-14

2015.gadā 21.maijā, Limbažos Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) Norvēģijas finanšu instrumenta 2009.-2014. gada perioda programmas „Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm” projekta „Lietpratīga pārvaldība un Latvijas pašvaldību veiktspējas uzlabošana” ietvaros organizē šajā gadā pirmo reģionālo semināru „RAIM datu izmantošana investīciju vides raksturošanai pašvaldībās”.

Aicinām uz semināru ciklu „RAIM datu izmantošana investīciju vides raksturošanai pašvaldībās”

2015-05-13

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) Norvēģijas finanšu instrumenta 2009.-2014. gada perioda programmas „Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm” projekta „Lietpratīga pārvaldība un Latvijas pašvaldību veiktspējas uzlabošana” ietvaros organizē otro semināru ciklu, kas veltīts RAIM datu izmantošanai investīciju piesaistes indeksa pašvaldībām (IPIP) aprēķināšanai un investīciju vides raksturošanai.

Notiks jauniešu un dabaszinātņu pedagogu izglītošana par klimata pārmaiņām

2015-04-07

30.martā VRAA parakstīja līgumu ar nodibinājumu „Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” par projekta „Zaļā misija: klimats” īstenošanu. Projekta mērķis ir veicināt Latvijas jauniešu un izglītības darbinieku izpratni un zināšanas par klimata pārmaiņām, izmantojot alternatīvās izglītības pieejas un metodes, praktisku darbošanos un praktisku darbu izstrādi.

Izstrādās apmācību programmu par klimata pārmaiņām

2015-04-07

30.martā VRAA parakstīja līgumu ar biedrību „Zaļā brīvība” par projekta „Klimata pārmaiņu izglītība visiem” īstenošanu. Projekta mērķis ir apmācību programmas un mācību materiālu izstrāde, kā arī apmācību organizēšana pašvaldību pārstāvjiem un pedagogiem.

Alojā būvēs uzņēmējdarbības atbalsta centrs - bibliotēka „Sala”

2015-04-07

1.aprīlī VRAA parakstīja līgumu ar Alojas novada domi par projekta „Alojas novada uzņēmējdarbības atbalsta centrs - bibliotēka „Sala”” īstenošanu. Projekta mērķis ir Alojas novada uzņēmējdarbības atbalsta centra – bibliotēkas “Sala” būvniecība atbilstoši zema enerģijas patēriņa ēkas standartiem, būvniecības procesā izmantojot videi draudzīgus būvniecības materiālus. Enerģiju ēkai plānots nodrošināt izmantojot atjaunojamo energoresursu tehnoloģijas – dziļurbuma siltumsūkni, saules elektrostaciju un saules kolektorus.

Septiņi Latvijas projekti izvirzīti pasaules mēroga balvai

2015-03-30

Septiņi Latvijas IKT projekti izvirzīti Informācijas sabiedrības pasaules samita (World Summit on Information Society) „WSIS projektu balvai 2015”, tostarp arī par Baltijas ceļu. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina ikvienu nobalsot, lai atbalstītu Latvijas uzvaru.

Tiks veicināta e-mobilitātes attīstība Latvijā

2015-03-27

19.martā VRAA parakstīja līgumu ar biedrību „Baltijas Vides Forums” par projekta „E-mobilitātes veicināšana Latvijā klimata pārmaiņu novēršanai” īstenošanu. Projekta galvenais mērķis ir ar radošas informatīvas kampaņas un izglītojošu aktivitāšu palīdzību veicināt 8.-12. klašu skolēnu un ekonomiski aktīvo iedzīvotāju izpratni par klimata pārmaiņām.

Notikumu kalendārs